Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie

ul. Stary Rynek 9; 05-620 Błędów
tel: 486680356; bledow@home.pl
Szukaj
Temat
  Zarejestruj się Home  ·  Tematy  ·  Pliki  ·  Twoje konto  ·  Wyślij artykuł  ·  Top 10  
Menu
· Strona główna
· Archiwum artykułów
· Blogi
· Ciekawe strony
· Encyclopedia
· FAQ
· Forum
· Galeria
· Kontakt
· Pliki
· Poleć znajomym
· Statystyki
· Wyślij artykuł
· Zarządzanie kontem

Zawartość
·nasza szkoła
·świetlica szkolna
·Biblioteka i czytelnia
·plan lekcji
·samorząd uczniowski
·klasy
·nauczyciele
·pedagog
·psycholog
·dydaktyka
·absolwenci
·informator trzecioklasisty

Logowanie
Witaj, Anonymous
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: adacygy
Nowe dzisiaj: 1
Nowe wczoraj: 11
Wszystkie: 7476

Na stronie:
Gości: 393
Użytkowników: 1
Razem: 394

Teraz online:
01: adacygy

Wieczorek pożegnalny klas trzecich
Wysłano dnia 21-01-2014 o godz. 21:26:04 przez Ananas

Uroczystości szkolne
      Sobota, 18 stycznia 2014 roku była dla trzecioklasistów dniem szczególnie ważnym. Był to czas dobrej zabawy, być może małego stresu i wzruszeń, a wszystko to dlatego, że odbył się wówczas wieczorek pożegnalny...
   Wydarzenie zaczęło się od poloneza, którego uczniowie tańczyli w stroju galowym na hali gimnastycznej. To właśnie tu możemy mówić o stresie, który towarzyszył niektórym. Trzecioklasiści po prostu obawiali się, że pomylą kroki. Nic takiego się jednak nie stało. Polonez „wyszedł” nam naprawdę dobrze. Dowodem na to są słowa nauczycieli oraz rodziców, którzy obserwowali ten chodzony taniec, a także liczne zdjęcia i filmy, które zostały zrobione i nagrane przez naszych bliskich czy znajomych.

   Po polonezie, przybyli goście oraz uczniowie zostali zaproszeni na przedstawienie. Byliśmy uczestnikami show „Wykrywacz talentu”. Mieliśmy okazję obserwować, jak jury składające się z uczennic grających panie wychowawczynie klas trzecich, przyjmowało coraz to nowszych uczestników i umożliwiało im przejście do kolejnego etapu. Przedstawienie było utrzymane w lekkim, pogodnym i zabawnym tonie. Widzowie często uśmiechali się, gdyż występom kolejnych osób oraz wypowiedziom naszych jurorek towarzyszyły liczne, dość śmieszne sytuacje. Okazało się też, że nasi uczniowie mają wiele talentów, gdyż wszyscy, którzy próbowali swoich sił w show przeszli dalej, zazwyczaj dostawszy „trzy razy tak!”.  

   Po przedstawieniu mieliśmy okazję obejrzeć prezentację multimedialną. Pokazywała ona, jak zmieniliśmy się w ciągu tych trzech lat w gimnazjum. Mogliśmy zobaczyć swoje zdjęcia z początków naszej edukacji w tej szkole oraz z czasów późniejszych. To właśnie tu pojawiły się momenty wzruszenia. Uczniowie czasem wybuchali śmiechem, gdyż wśród fotografii znalazły się również te zabawne, ale czasem też wzdychali, wspominając dawne czasy.

   Kiedy obejrzeliśmy prezentację, mogliśmy się przebrać. Tu, jeśli chodzi o wybór stroju, mieliśmy już większą dowolność.  

   Następnie poszliśmy coś zjeść, co było przygotowaniem do dyskoteki, która miała rozpocząć się tuż po posiłku. Tak też się stało.  

   Dyskoteka była naprawdę świetna i wszyscy doskonale się bawili. Uczniowie praktycznie nie schodzili z parkietu, a jeśli już im się to zdarzało, to robili to tylko po to, by troszkę odpocząć lub się czegoś napić. Przez te parę godzin nie ważne było z jakiej klasy jest dana osoba. Wszyscy tańczyli ze wszystkimi i bawili się rewelacyjnie.

   Po wieczorku można było słyszeć narzekania uczniów dotyczące zmęczenia czy bólu nóg, ale to chyba najlepszy dowód świetnej zabawy. Oczywiście dało się też słyszeć wiele głosów pozytywnych, pod którymi zdecydowanie się podpisuję. Dyskoteka była pierwszorzędna, jedzenie bardzo dobre, a i polonez wyszedł całkiem nieźle.  

   Choć mamy dopiero styczeń i do pożegnania się z tą szkołą i naszymi kolegami oraz nauczycielami jeszcze daleko, to wieczorek ten sprawił, że zrobiło mi się trochę smutno na myśl, że za parę miesięcy będę musiała to wszystko zostawić i iść gdzieś indziej, kontynuować moją edukację bez dawnych znajomych. Oczywiście, poznam nowych, ale to już nie będzie to samo. ;) Pamiętajmy o tym i wykorzystajmy te ostatnie miesiące w naszym gimnazjum, jak najlepiej potrafimy. 
Pokrewne linki
· Więcej o Uroczystości szkolne
· Napisane przez Ananas


Najczęściej czytany artykuł o Uroczystości szkolne:
„A wtedy Grabiec... mój ci on! Mój ci on będzie!” - WALENTYNKI!


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 4.25
Głosów: 4


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.

Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować

 


 

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.