Użytkowników: 0
Razem: 368

Coca Cola Cup - kolejna wygrana chłopców!
Wysłano dnia 30-04-2013 o godz. 18:06:53 przez do_nia12

Sport domin22 napisał "29 kwietnia nasi chłopcy byli gospodarzami kolejnej rundy w turnieju Coca Cola Cup. Zawody zostały rozegrane na Orliku w Lipiu. Udział wzięły szkoły z: Błędowa, Nadarzyna, Nowego Miasta i Wiskitek...

Pierwszy mecz to pojedynek Nadarzyna i Wiskitek. Mecz ten zakończył się wynikiem 2:1 dla Wiskitek.

Drugi mecz zagrali nasi chłopcy i Nowe Miasto. Poza boiskiem zaprzyjaźnieni, na boisku już nie. Od początku widać było zaangażowanie z obydwu stron. Przez długi czas żadna z drużyn nie potrafiła znaleźć drogi do bramki. Obydwie bramki padły w drugiej połowie. Najpierw po rzucie z autu Przemek Pariaszewski podrzucił piłkę nad jednym z obrońców, a następnie przelobował bramkarza z Nowego Miasta, zdobywając przepiękną bramkę. W doliczonym czasie gry nieupilnowany zawodnik Nowego Miasta strzelił bramkę wyrównującą. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. W tym meczu trzeba podkreślić złą pracę sędziego (trener Nadarzyna), który przedłużył spotkanie o jeszcze jedną nieuzasadnioną minutę.

W następnym meczu o punkty walczyli chłopcy z Nadarzyna i Nowego Miasta. Mecz przebiegł po myśli tych pierwszych. Pewnie wygrali 3:0.

Nasi chłopcy drugi swój mecz zagrali z chłopcami z Wiskitek. Pierwsi bramkę zdobyli zawodnicy Wiskitek, ale to tylko zmotywowało naszych chłopców do dalszej walki. W drugie połowie bramki strzelili: Damian Galanciak i Dominik Sobczyński, ustalając wynik spotkania na 2:1.

Przedostatni mecz zagrali zawodnicy z Nowego Miasta i Wiskitek. Mimo, że nasi chłopcy dopingowali zaprzyjaźnionym zawodnikom z Nowego Miasta, polegli oni w tym meczu 3:1. Po tym meczu było wiadome, że to Błędów i Nadarzyn przechodzą do następnej rundy i to własnie ostatni mecz miał zadecydować, kto zajmie pierwsze miejsce w rozgrywkach.

Mecz przebiegał bardzo spokojnie. Po pierwszej połowie nasi zawodnicy wygrywali 2:0 po trafieniach Damiana Galanciaka i Przemka Pariaszewskiego. W drugiej połowie goście z Nadarzyna strzelili bramkę kontaktową. Pod koniec spotkania Damian Galanciak zaliczył kolejne trafienie, ale ostatnie słowo należało do zawodników z Nadarzyna. Po ich trafieniu sędzia zakończył mecz. Nasi chłopcy wygrali 3:2 i mogli cieszyć się z kolejnej wygranej w turnieju.