01: uviqefeb

Przegrana z Piastem
Wysłano dnia 04-11-2012 o godz. 14:26:46 przez Ananas

Sport domin22 napisał "   3 listopada LKS Osuchów podejmował na wyjeździe lidera - Piasta Piastów...

Mecz rozpoczął się pod dyktando gospodarzy. Liczne ataki zostały zatrzymywane, ale tylko do czasu... W 13 minucie spotkania piłkarze z Piasta przeprowadzili rozpaczliwy atak, który jednak dał prowadzenie. Po słabym strzale napastnika Piasta piłka odbiła się od głowy jednego z obrońców Osuchowa i wpadła do bramki Sochy, który był bezradny w tej sytuacji. Na kolejną bramkę gospodarzy niedługo trzeba było czekać. Prostopadłe podanie ze środka zostało wykorzystane. Przy tej sytuacji sędzia popełnił błąd, puszczając grę przy pozycji spalonej napastnika gospodarzy. Wtedy przebudzili się piłkarze z Osuchowa. Dobra praca każdej formacji przyniosła efekty w 30 minucie. Po strzale Sobczyńskiego piłka odbiła się od obrońcy Piasta i wpadła pod nogi Czarneckiego, który pokonał bramkarza gospodarzy. W ostatnich minutach pierwszej połowy Badowski wybił piłkę z linii bramkowej ratując swój zespół przed utratą kolejnego gola.

Druga połowa to dominacja gości, mimo że piłkarze z Piasta strzelili w niej dwie kolejne bramki. W 56 minucie piękną akcję "klepką" wykonali Sobczyński z Czarneckim. Po podaniu Czarneckiego Sobczyński pokonał bramkarza gości. Kilka minut później prostopadłe podanie od Sobczyńskiego wykorzystał Drzewiecki, który sprytnym strzałem w krótki róg bramki pokonał bramkarza z Piastowa. W 60 minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę dostał napastnik Piasta. Kolega z jego drużyny prawdopodobnie mu pozazdrościł i po kilku minutach gry również dostał czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie. W ostatnich minutach ogromny błąd popełnił Olek Socha. Po strzale jednego z zawodników Piasta piłka wyślizgnęła mu się z rąk i wpadła do bramki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:3 dla Piasta.

W kolejnym spotkaniu LKS podejmie u siebie Cezara Konstancin. Mecz odbędzie się 17 listopada (zaległa kolejka).