03: lw789

Zła passa przełamana!
Wysłano dnia 16-10-2012 o godz. 20:12:55 przez Bartek

Sport domin22 napisał "

13 października odbył się mecz 9 kolejki Ligi Juniorów Młodszych. Do Osuchowa przyjechał GLKS Nadarzyn...

Mecz rozpoczął się pod dyktando gospodarzy. Liczne strzały Drzewieckiego, Pariaszewskiego i Sobczyńskiego były niecelne, lecz stawały się co raz groźniejsze. W 13 minucie spotkania Michał Drzewiecki popisał się świetnym uderzeniem z 25 metrów lecz piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła za linię końcową. Po tej akcji do ofensywy przeszli goście, lecz wszystkie akcje kończyły się na linii obrony. W 18 minucie w środku pola Dominik Sobczyński zwiódł jednego z pomocników i pobiegł w stronę bramki. Przed polem karnym oddał strzał– piłka odbiła się od ręki obrońcy i wturlała się do bramki. Bramkarz był zdezorientowany, ponieważ był przekonany, że sędzia odgwiżdże zagranie ręką. W 26 minucie spotkania pomocnik zespołu z Nadarzyna został sfaulowany przez Michała Badowskiego. Sędzia nie zawahał się i podyktował 11-stke. Napastnik gości bez problemu umieścił piłkę w siatce. Piłkarze Osuchowa nie podłamali się. Do przerwy strzelili jeszcze dwie bramki. Najpierw Sobczyński, który znów po rykoszecie zdobył bramkę, a następnie Pariaszewski, który mocnym strzałem z pola karnego pokonał bramkarza GLKS– u. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:1 dla Osuchowa. W drugiej połowie piłkarze gości wyszli bardzo zmotywowani. Widać to było po ich stylu gry, który się zaostrzył. Lecz to nie pomogło w zdobyciu kolejnych bramek. W 52 minucie spotkania Adrian Czarnecki wykorzystał świetnie podanie od Michała Drzewieckiego i podwyższył wynik na 4:1. Kolejne minuty to przeważnie walka w środku pola. Obydwie drużyny zostawiały na boisku co tylko mogły. W 60 minucie przez środek boiska, rajd wykonał pomocnik gości, który zakończył również akcję strzelając bramkę po podaniu od swojego kolegi. W 69 minucie na listę strzelców ponownie wpisał się Czarnecki, który wykorzystał błąd bramkarza po strzale Łukasza Barańskiego.

Następny mecz odbędzie się w sobotę 20 października. Piłkarze z Osuchowa jadą do Boryszewa gdzie podejmą Unię, która zajmuje 3 miejsce w tabeli.