Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie

ul. Stary Rynek 9; 05-620 Błędów
tel: 486680356; bledow@home.pl
Szukaj
Temat
  Zarejestruj się Home  ·  Tematy  ·  Pliki  ·  Twoje konto  ·  Wyślij artykuł  ·  Top 10  
Menu
· Strona główna
· Archiwum artykułów
· Blogi
· Ciekawe strony
· Encyclopedia
· FAQ
· Forum
· Galeria
· Kontakt
· Pliki
· Poleć znajomym
· Statystyki
· Wyślij artykuł
· Zarządzanie kontem

Zawartość
·nasza szkoła
·świetlica szkolna
·Biblioteka i czytelnia
·plan lekcji
·samorząd uczniowski
·klasy
·nauczyciele
·pedagog
·psycholog
·dydaktyka
·absolwenci
·informator trzecioklasisty

Logowanie
Witaj, Anonymous
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: ebypul
Nowe dzisiaj: 4
Nowe wczoraj: 17
Wszystkie: 4759

Na stronie:
Gości: 324
Użytkowników: 2
Razem: 326

Teraz online:
01: lw789
02: xusuwen96

TURNIEJE W ŚWIETLICY
Wysłano dnia 16-11-2011 o godz. 13:57:59 przez admin

Nauka Anonymous napisał "Jak co roku w świetlicy szkolnej organizowane są turnieje.  W tym półroczu od dnia 14 listopada 2011r. rozpoczęły się rozgrywki do turnieju warcabowego i bilardowego.

Poniżej przedstawiam podziały na grupy uczniów, którzy zadeklarowali swoją gotowość do udziału w tychże turniejach.

    W turnieju warcabowym zostały utworzone dwie grupy:

GRUPA I                        GRUPA II
1. Bobrowski Łukasz         II c                1. Banasiewicz Konrad     III a
2. Krawczyk Bartłomiej     II a                2. Krawczyk Damian        III c
3. Macieja Luiza                I b                3. Krawczyk Remigiusz     III b
4. Małachowski Paweł        I a                 4. Nowocin Jakub            III b
5. Pawlak Damian             I b                 5. Pariaszewski Paweł      III b
    
Natomiast w turnieju bilardowym z powodu niewystarczającej liczby chętnych do rozgrywek w poszczególnych klasach, podział chętnych do udziału w rozgrywkach przedstawia się następująco.

Klasy I
1.Dębowski Arkadiusz         I a
2.Jerka Daniel             I a
3.Kołacz Przemysław        I a
4.Krawczyk Adrian        I c
5.Mydłowski Krystian        I b
6.Pariaszewski Przemysław    I c
7.Podsiadły Adam        I c
8.Skorupski Cezary        I b
9.Stępniewski Patryk        I a
10.Szewczyk Maciej        I c
11.Włodarczyk Konrad        I a

Klasy II
1.Bińkiewicz Cezary        II a
2.Bobrowski Łukasz         II c
3.Gziut Jakub             II c
4.Jeżewski Dominik         II a
5.Krawczyk Bartłomiej        II a
6.Łączek Łukasz        II a
7.Sobczyński Dominik        II c
8.Stępniak Rafał        II c
9.Wojciewski Patryk         II a

Klasy III
1.Banasiewicz Konrad         III a
2.Baszkier Adrian        III c
3.Krawczyk Remigiusz        III b
4.Łukasik Monika        III c
5.Noremberg Igor        III b
6.Pariaszewski Paweł        III b
7.Szewczyk Dariusz        III a

Rozgrywki w obu turniejach odbywają się po lekcjach po wcześniejszym umówieniu się na partię z przeciwnikiem. Natomiast w przypadku bilarda należy wcześniej upewnić się u opiekuna świetlicy czy stół bilardowy jest wolny tego dnia.

                    Życzę powodzenia rozgrywającym"

 
Pokrewne linki
· Więcej o Nauka
· Napisane przez admin


Najczęściej czytany artykuł o Nauka:
Następstwa ruchu obiegowego i obrotowego Ziemi


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 5
Głosów: 1


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.

Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować

 


 

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.