Razem: 361

Coca-Cola Cup - Druga runda eliminacyjna!
Wysłano dnia 27-04-2011 o godz. 21:38:02 przez Remek_Byk

Sport
         Dnia 27 kwietnia odbyły się rozgrywki drugiej rundy eliminacyjnej turnieju Coca-Cola Cup. Brały w nich udział drużyny z: Błędowa, Starej Błotnicy, Odrzywoła i Warki.

Trener: p. Stanisław Bilski

Warka już na samym początku przegrała wszystkie mecze, gdyż nie stawiła się na te rozgrywki w Lipiu na orliku.
        Pierwszy mecz rozegrali zawodnicy Starej Błotnicy i Odrzywoła. Na początku trafili reprezentanci Starej Błotnicy, którzy zdominowali sobie początek spotkania. Odrzywół zdołał wyrównać i wyjść na prowadzenie. Przed przerwą doszło do remisu i na odpoczynek zawodnicy schodzili w nadal nierozstrzygniętym spotkaniu. Po przerwie znów na prowadzenie wyszli zawodnicy Odrzywoła. Jednakże tuż przed końcowym gwizdkiem wyrównał najwyższy na boisku zawodnik Starej Błotnicy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:3, a zarazem podziałem punktów.
          Drugie spotkanie grał Błędów z Odrzywołem. Już na samym początku nasz zespół na prowadzenie wyprowadził Michał Pępkiewicz, który nie zwykł marnować sytuacji sam na sam. Chwilkę później ten sam zawodnik podwyższył na 2:0. Na drugą połowę schodziliśmy z dość bezpiecznym prowadzeniem. W drugiej części spotkania zaraz po rozpoczęciu straciliśmy bramkę. Nie przeszkodziło to nam, aby zdobyć kolejnego gola. Hat-trick'a skompletował Michał Pępkiewicz. Spotkanie toczyło się pod dyktando Błędowa. Gra uspokoiła się. Błędów postanowił znów zaatakować. Wywalczyliśmy aut. Wykonywał go Konrad Kamiński, a idealne zagranie w pole karne, na bramkę zamienił strzałem głową Remek Krawczyk. Wynik do końca nie uległ już zmianie. Błędów zwyciężył 4:1.

Ostatnie spotkanie tego dnia to konfrontacja Błędowa i Starej Błotnicy. Pierwsza połowa była bardzo zacięta. Kilka ładnych sytuacji znalazło się z jednej i drugiej strony. W drugiej połowie nasi zawodnicy sobie kompletnie nie radzili. Rzut karny podyktowany za zagranie ręką w polu karnym wykorzystali zawodnicy ze Starej Błotnicy. Wygrywali już 2:0. Błędów tak jakby odpuścił... Mecz zakończył się haniebną porażką Błędowa 5:0. Trener był tym niezwykle sfrustrowany...