8. Remigiusz Krawczyk

9. Karol Skorupski

10. Dominik Sitarek

Trener p. Stanisław Bilski

Losowanie kolejności meczów rozstrzygnęło się dość korzystnie dla naszej drużyny. Najpierw rozegraliśmy mecz z Nowym Miastem. Było tak samo ciężko jak na turnieju Coca-Cola Cup. W pierwszej połowie zawodnicy z Błędowa stwarzali sobie zdecydowanie więcej sytuacji strzeleckich niż ich przeciwnicy. Niestety brak było wykończenia tych akcji. Po pierwszej części spotkania było 0:0. W drugiej połowie wreszcie zdołaliśmy trafić do bramki strzeżonej przez bramkarza Nowego Miasta. Trafienie zaliczył Mateusz Nowocin. Uderzył piłkę, która po koźle minęła bramkarza. Nasi reprezentanci zdecydowanie uspokoili grę. Nowe Miasto grało pod presją i dlatego nie wypracowywało sobie już dogodnych okazji. Nasi zawodnicy mogli podwyższyć jeszcze wynik, ale niestety zabrakło trochę szczęścia. Błędów zainkasował trzy punkty i był już w bardzo dobrej sytuacji przed meczem z Mogielnicą.

Kolejny mecz rozegrano pomiędzy Mogielnicą i Nowym Miastem. Początek spotkania zapowiadał ciekawe widowisko zwłaszcza, że odkryliśmy ciekawe pseudonimy kolegów z Mogielnicy. Przykładowe z nich to „Posejdon”, „Diesel” i tym podobne. Mieli także trenera z bardzo dużym poczuciem humoru. Kiedy motywował swoich zawodników dość śmiesznymi tekstami (np. „Posejdon, miałeś być taki dobry…, a nie potrafisz przyjąć dokładnie piłki ”J), nasi reprezentanci obok kładli się ze śmiechu. Wróćmy do meczu. W pierwszej połowie nie było wielu klarownych sytuacji z obu stron. Dopiero w drugiej połowie, niespodziewanie wynik otworzyli zawodnicy z Mogielnicy. Na ich ławce rezerwowych zapanowała eksplozja radości. Nie na długo. Chwilę później jeden z zawodników Nowego Miasta zdecydował się na indywidualną akcję, którą zakończył strzałem na bramkę, a także golem. Otrzymał owacje na stojąco. Nowe Miasto wróciło do gry! Kilka chwil przed końcem meczu ich nadzieje pogrzebał „Posejdon”, który zdobył bramkę na 2:1. Takim wynikiem zakończyło się spotkanie pomiędzy Mogielnicą i Nowym Miastem. Gospodarze już odpadli z turnieju.

Ostatni mecz decydował o wszystkim. Błędów i Mogielnica zmierzyli się ostatnim spotkaniu tego dnia. Błędów od razu rzucił się do ataków. Kilka minut po rozpoczęciu, po ładnej, składnej akcji nasi reprezentanci objęli prowadzenie, a strzelcem był Michał Pępkiewicz, który chwilę po tym zdobył swojego drugiego gola. Na przerwę schodziliśmy z przewagą dwóch goli. Trener naszych rywali zaczął konkretnie pouczać swoich zawodników i zapomniał o drugiej połowie. Kiedy nasi wyszli, aby zacząć grę on bardzo się zdziwił, że jeszcze jedna część spotkania. Był tego dnia „trochę” roztargniony. W drugiej połowie kilka chwil po rozpoczęciu zaczęliśmy znowu atakować. Mieliśmy aut pod bramką rywali. Karol Szybiński postanowił mocno wrzucić piłkę w pole karne. Ta odbiła się od obrońcy i wpadła do bramki. Było 3:0. Tuż przed końcem spotkania sędzia podyktował rzut wolny dla Mogielnicy. Jeden z naszych przeciwników uderzył mocno w mur, a piłka przez dziurę w murze wpadła do bramki. Ta bramka nie miała większego znaczenia, gdyż chwilę potem sędzia odgwizdał koniec spotkania i Błędów cieszył się z awansu do Finałów Powiatowych!

Warto także zwrócić uwagę na wspaniałą motywację naszego trenera p. Stanisława Bilskiego, który słynie ze swoich jakże przekonujących zwrotów do piłkarzy. Postaram się kilka zacytować: Jeśli nie wychodzi: „Niech cię drzwi ścisną!”, kiedy dobra sytuacja: „Jedź na gazie, ze strzałem!!”. Istnieją także inne wersje tych motywacji, ale to zostaje w drużynie. Oczywiście nikt nie czuje się obrażony z powodu takich tekstów, bo wszyscy się doskonale rozumiemy w naszym teamie.